
Дерев'яна логічна дошка (математичний та геометричний сортер, магнітна риболовля, пірамідки) C 60429
- В наявності
- Код: 129485
532,34 ₴
+380 (68) 095-45-14
- +380 (96) 108-36-07
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дерев'яна логічна дошка (математичний та геометричний сортер, магнітна риболовля, пірамідки) C 60429
Логічні ігри завжди захоплюють увагу дитини та змушують не тільки весело проводити час, але й розвивають логічне мислення, завдяки чому мозок постійно працює та шукає нові, ще нестандартні для нього способи виконувати різні дії. Ця логічна дошка стане справжньою знахідкою для батьків, які турбуються про розвиток своєї дитини. Тут є, як мінімум 5 різних ігор — відсортуй бджілок за кольорами, злови рибок, які вишикувалися в ряд не тільки за кольорами, але й за порядковими номерами, далі можна побачити барвисті пірамідки, колір яких нагадує певну цифру, а у самому низу сховалися цифри, які складаються з барвистої фігурки та вирізаної цифри. З такою дошкою можна розвинути моторику рук, координацію рухів, зір, логічне мислення, вивчити цифри, кольори та натренувати навички лічби.
Особливості:
- милий дизайн;
- є 5 різних ігор сортерів — відсортуй бджілок за кольорами, розклади рибок за кольором та цифрами, знайти правильне місце для фігур, розклади цифри за вільними місцями у фігурах, збери пірамідки за принципом кольору;
- рибки також виконують роль магнітної риболовлі;
- до дошки додається вудка для риболовлі та пінцет для зручного перенесення дерев’яних елементів;
- гра з такою дошкою розвиватиме моторику рук, координацію рухів, зір та логічне мислення;
- дошка та додаткові елементи виготовлені з дерева;
- всі додаткові елементи пофарбовані якісними барвниками, які є безпечними для здоров’я дитини.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вік | Від 3-х років |
| Матеріал | Дерево |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип | Сортер |
| Колір | Різні кольори |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 75 мм |
| Довжина упаковки | 460 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 160 мм |
- Ціна: 532,34 ₴


