
Дерев'яна логічна іграшка-каталка (ксилофон, шестерні, пальчикові гра, годинник, стукавка) С 68265
- В наявності
- Код: 132369
908,24 ₴
+380 (68) 095-45-14
- +380 (96) 108-36-07
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дерев'яна логічна іграшка-каталка (ксилофон, шестерні, пальчикові гра, годинник, стукавка) С 68265
Багатофункціональна каталка стане чудовим вибором розвивальної іграшки для вашої малечі.
Важливо, аби дитина всебічно розвивалася та навчання було їй у радість. І на ранньому етапі життя у цьому на допомогу приходять дерев’яні іграшки. Деревина є екофрендлі матеріалом, який є нетоксичним та безпечним для дітей. Іграшка виконана з відшліфованої та покритої лаком деревини, на якій відсутні гострі кути. Гра з такими іграшками розвиває дрібну моторику ручок та координацію рухів дитини, допомагає розвинути логічне мислення та пам’ять.
Особливості:
- розміри: 23х14х15 см;
- каталку та її елементи виконано з дерева;
- каталка має ксилофон та палички для гри на ньому;
- іграшковий годинник та шестерні;
- пальчикові ігри та стукавка із молоточком;
- кришка каталки має невеличку грядку з морквою та магнітну риболовлю;
- до набору включено вудку для магнітної риболовлі.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вік | Від 18 міс |
| Матеріал | Пластик |
| Особливості | Звукові ефекти |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип | Пазл-сортер |
| Колір | Різні кольори |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 100 мм |
| Довжина упаковки | 145 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 130 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | Слоник |
| Вікова група | Від 3 років |
| Висота | 15 |
| Довжина | 23 |
| Матеріал виготовлення | Дерево |
| Ширина | 14 |
- Ціна: 908,24 ₴

