
Фігурка Banpresto Схід у тіні The Eminence in Shadow Дельта Delta 13 см
- В наявності
- Код: 342703.Delta
2 000 ₴
+380 (68) 095-45-14
- +380 (96) 108-36-07
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
- Виробник: Banpresto
- Всесвіт: Сходження у тіні | The Eminence in Shadow
- Персонаж: Дельта | Delta
- Висота фігурки: 13 см
- Матеріал: ПВХ | PVC
- Упаковка: 15 х 20 х 10 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Banpresto |
| Матеріал | ПВХ |
| Стан | Новий |
| Тематика виробу | аніме |
| Тип | Казковий/мульт герой |
| Колір | Різні кольори |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 200 мм |
| Довжина упаковки | 100 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 150 мм |
- Ціна: 2 000 ₴

