
Дерев'яна логічна дошка-сортер для дітей (С 68295)
- В наявності
- Код: 133216
389,60 ₴
+380 (68) 095-45-14
- +380 (96) 108-36-07
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дерев'яна логічна дошка-сортер для дітей (С 68295)
Вивчати кольори та сортувати фігурки може бути не лише корисно, але й дуже цікаво! Логічна дошка має спеціальні кілочки, на які потрібно нанизувати деталі з відповідною кількістю отворів, а також - спеціальні поглиблення для складання фігур з елементів різної форми та розміру. Основа та деталі виготовлені з дерева. Гра сприяє розвитку дрібної моторики рук та логічного мислення дитини.
Особливості:
- сортер виготовлений з дерева;
- елементи сортера відрізняються за формою, кольором та кількістю отворів;
- основа має спеціальні кілочки, на які нанизуються деталі, а також поглиблення для складання фігур;
- розмір платформи: 35х12,5х1 см;
- гра розвиває дрібну моторику рук та логічне мислення.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вік | Від 3-х років |
| Матеріал | Дерево |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип | Сортер |
| Колір | Різні кольори |
| Розміри | |
| Висота | 10 мм |
| Довжина | 350 мм |
| Ширина | 125 мм |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 50 мм |
| Довжина упаковки | 350 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 135 мм |
- Ціна: 389,60 ₴

