
Дитяча логічна гра "Звірята" (36 елементів, кольорові тваринки, 6 мисочок, щипці) 2188-18
- В наявності
- Код: 133178
355,96 ₴
+380 (68) 095-45-14
- +380 (96) 108-36-07
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дитяча логічна гра "Звірята" (36 елементів, кольорові тваринки, 6 мисочок, щипці) 2188-18
Вчимось розрізняти кольори та морських жителів, просто граючись! Логічна гра полягає в тому, щоб сортувати фігурки підводних істот за формою та кольорами, складаючи їх у відповідні мисочки. Щипці дозволяють легко захопити фігурку та покласти в посудинку. Гра розвиває логіку, а також дрібну моторику рук.
Особливості:
- 36 кольорових елементів гри;
- елементи гри виконані у вигляді звіряток;
- в наборі є 6 яскравих мисочок та 2 пари щипців;
- туба для зручності зберігання деталей;
- гра розвиває логіку та дрібну моторику рук.
Розмір упаковки:
9 см × 9 см × 17 см
Упаковка:Туба
Вік: від 3 років
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вік | Від 3-х років |
| Матеріал | Пластик |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Колір | Різні кольори |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 70 мм |
| Довжина упаковки | 200 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 185 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вікова група | Від 3 років |
| Мінімальна кількість учасників | 1 |
| Призначення | Для дітей |
| Тип паковання | Картонна коробка |
- Ціна: 355,96 ₴







