
Скайт Пенні борд, дека з ручкою, колеса PU СВЕТЯТЬ, d=6 см, дошка=60 см С32040 74502 Best Board
- Готово до відправки
- Код: 74502
850 ₴
- +380 (96) 108-36-07

Скейтборд від Best Board чудово підходить для дитини. Він написаний в невеликому розмірі. Ця модель досить компактна і легка в управлінні. Скейтова маневрність забезпечує невелику вагу.
Діка борда зроблена в овальній формі з підняте одним кряєм. Вона оформлена стильними зображеннями і вкрита нескромним матеріалом. У дошці цього скейта розміщено отвір, який служить ручкою для його перенесення.
Чотири великі напівпрозорі колеса світяться під час руху.
Матеріали:
Дека — формування пластику;
Колеса - PU (поліурретан) з підшипниками ABEC - 7;
Підвіска - алюміній.
Розміри:
Протилежність: 60x16 см;
Висота від підлоги: 10.5 см;
Діаметр коліс: 6 см.
Ширина коліс: 4,5см.

Асоціація скейтбордів від Веб-магазина "Русланка" Ви можете подивитися перейшовши за посиланням https://magazin-rusalochka.com.ua/g37351907-skejtbordy
Відгуки від наших покупців http://zp.prom.ua/opinions/list/2118864?no_redirect=1
Умови доставки і оплати http://magazin-rusalochka.com.ua/delivery_info
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Діаметр коліс | 60 мм |
| Матеріал коліс | Поліуретан |
| Підшипник | ABEC-7 |
| Стан | Новий |
| Колір | Різні кольори |
| Висота (см) | 10.5 |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 60 см |
| Ширина | 16 см |
- Ціна: 850 ₴



