
Дерев'яна навчальна гра "Котики з літерами: знайди велику та малу літери" | ТМ UBumblebees (ПСД247)
- В наявності
- Код: 128738
300 ₴
+380 (68) 095-45-14
- +380 (96) 108-36-07
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Цікава та пізнавальна гра «Знайди велику та малу літери».
Ці дружні котики допоможуть вашій малечі вивчити всі букви алфавіту в двох розмірах.
Поясніть дитині що букви бувають великими і маленькими та чому так.
Спробуйте разом з дитиною зібрати з літер слова.
У наборі 66 деталей.
Вік: 3+
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ubumblebees |
| Країна виробник | Україна |
| Вік | Від 3-х років |
| Кількість складових елементів | 66 шт. |
| Матеріал | Дерево |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип | Дидактичні матеріали |
| Колір | Різні кольори |
| Розміри | |
| Висота | 60 мм |
| Довжина | 290 мм |
| Ширина | 220 мм |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 60 мм |
| Довжина упаковки | 290 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 220 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вікова група | Від 3 років |
| Тематика | Авіація |
| Тип пазла | Пазл |
- Ціна: 300 ₴






