
Дерев'яна логічна дошка для дітей (сортер, магнітна риболовля) C 64008
- В наявності
- Код: 129482
561,07 ₴
+380 (68) 095-45-14
- +380 (96) 108-36-07
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дерев'яна логічна дошка для дітей (сортер, магнітна риболовля) C 64008
Відчиніть ворота до ігрового світу, що насичений нескінченними можливостями для розвитку дитини! Сприяючи розвитку логічного мислення та уяви, ця іграшка навчить знаходити відповідності між кольорами, числами та назвами. Вивчення різних назв ще ніколи не було таким цікавим. Ця іграшка втілює в собі не лише навчальні, але й розважальні функції, гарантуючи безліч задоволення та приємних емоцій.
Особливості:
- представлено декілька категорій - цифри, геометричні фігури, магнітна риболовля;
- іграшка виконує функцію сортера;
- яскраві малюнки та фігурки;
- допомагає вивчити назви, цифри та кольори;
- сприяє розвитку креативного та критичного мислення.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вік | Від 3-х років |
| Матеріал | Дерево |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип | Сортер |
| Колір | Різні кольори |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 50 мм |
| Довжина упаковки | 460 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 150 мм |
- Ціна: 561,07 ₴


