
Розвивальна гра для малюків "Кольорові фантазії" (100 завдань) | 4FUN Game Club (0041)
- В наявності
- Код: 116807
432,96 ₴
+380 (68) 095-45-14
- +380 (96) 108-36-07
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Розвивальна гра для малюків "Кольорові фантазії" (100 завдань) | 4FUN Game Club (0041)
Нова гра від виробника "4Fun Game Club" "Кольорові фантазії" - яскрава і цікава настільна головоломка на 1 гравця.
Головна особливість гри - деталі.
Кожна ігрова плитка виконана з первинної пластмаси та повністю прозора, а на ній зображений геометричний малюнок, який доведеться за допомогою логіки й фантазії зіставляти з іншими плитками.
У книзі зібрано 100 завдань, які поділяються на 4 рівні:
- початковий;
- середній;
- знавець;
- експерт.
Правила гри:
1. Оберіть малюнок.
2. Оберіть плитки з малюнками які Вам потрібні й складіть їх в такому порядку, як на малюнку.
3. Порівняйте результат з книжкою підказкою.
Комплектація:
- підставка під плитки;
- плитки з малюнками;
- книжка із завданнями.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fun Game |
| Країна виробник | Китай |
| Вік | Від 3-х років |
| Кількість складових елементів | 100 шт. |
| Матеріал | Пластик |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Колір | Різні кольори |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 60 мм |
| Довжина упаковки | 240 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 240 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вікова група | Від 4 років |
| Кількість учасників | 2 |
| Мінімальна кількість учасників | 1 |
| Призначення | Для дітей |
| Тип паковання | Картонна коробка |
- Ціна: 432,96 ₴




