
Пазли C 68840 ВИДАЄТЬСЯ МІКС ВИДІВ
- В наявності
- Код: 133366
75,38 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
+380 (68) 095-45-14
- +380 (96) 108-36-07
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дерев'яна рамка-вкладиш - це іграшка, яка є чудовим інструментом для раннього розвитку малюка.
Іграшка являє собою дерев'яну основу з яскравими фігурками-вкладишами, кожна з яких оснащена зручною ручкою для легкого захоплення маленькими пальчиками.
Рамка виготовлена з міцного та екологічно чистого дерева, покритого безпечними для здоров'я фарбами.
Дитина зможе тренувати дрібну моторику, координацію рухів, логіку і просторове мислення, підбираючи правильне місце для кожної деталі.
Розмір: 18 - 2 - 15 см;
Вікова категорія: 1+
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 12-ти місяців |
| Кількість складових елементів | 6 шт. |
| Матеріал | Дерево |
| Стан | Новий |
| Тип пазла | Пазл |
| Колір | Різні кольори |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 20 мм |
| Довжина упаковки | 180 мм |
| Упаковка | Термозбіжна плівка |
| Ширина упакування | 150 мм |
| Розміри | |
| Довжина | 230 см |
| Ширина | 160 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вік | Від 3-х років |
| Стать | Унісекс |
| Тип | Пазл-сортер |
- Ціна: 75,38 ₴

