
Дитяча іграшка Піраміда №3 / 12 кілець / 019 "BAMSIC"
- В наявності
- Код: 130523
254,20 ₴
+380 (68) 095-45-14
- +380 (96) 108-36-07
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дитяча пірамідка - яскрава і позитивна іграшка для допитливих діток, які хочуть пізнавати світ навколо. Суть гри з цим предметом полягає в тому, що малюк повинен надіти на основу диски з отворами по середині. До верху діаметр елементів звужується і конструкція закінчується деталлю у вигляді конуса. Подібним чином змусить малюка бути уважним і стежити за розмірами частин піраміди. В іграшці поєднуються різні кольори, що робить її дуже барвистою і привабливою для дитини. Гра допоможе маленькому будівельнику розвинути дрібну моторику рук, логічне та образне мислення. Виготовлена з пластику.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Вік | Від 12 міс |
| Кількість складових елементів | 12 шт. |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 450 мм |
| Довжина упаковки | 170 мм |
| Ширина упакування | 170 мм |
- Ціна: 254,20 ₴

