
Скейт Пенні борд, колеса PU СВІТЯТЬСЯ d=6 см, дошка 55 см (1102) Best Board
- Готово до відправки
- Код: 99616+1
630 ₴
+380 (68) 095-45-14
- +380 (96) 108-36-07
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пенні борд – це яскравий та стильний вид транспорту для дитини.
Завдяки своїм розмірам та невеликій вазі скейтборд досить швидкий і легкий у освоєнні.
Дека скейту виготовлена із жорсткого пластику з антиковзною ребристою поверхнею.
Колеса скейту виконані з поліуретану, що робить катання безшумним.
Технічні характеристики:
Розміри:
- Довжина деки – 55 см;
- Ширина деки: 15 см;
- Діаметр коліс – 6 см.
- Ширина коліс – 4,5 см.
Матеріали:
- Дека - формований пластик + ребриста поверхня;
- Колеса – PU (поліуретан) із підшипниками ABEC – 7;
- Підвіска – алюміній;
Максимальне навантаження – 70 кг.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал деки | Пластик |
| Максимальне навантаження | 70 кг |
| Матеріал коліс | Поліуретан |
| Діаметр коліс | 60 мм |
| Колір | Помаранчевий |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 55 см |
| Ширина | 15 см |
- Ціна: 630 ₴



