
Набір для створення прикрас (браслет, основа, намистини, підвіски) 762-29
- В наявності
- Код: 132541
343,82 ₴
+380 (68) 095-45-14
- +380 (96) 108-36-07
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Набір для створення прикрас (браслет, основа, намистини, підвіски) 762-29
Представляємо вам набір прикрас, який дасть вам змогу створити неповторний шедевр, що відображає вашу індивідуальність і стиль. Цей браслет, натхненний популярними прикрасами, стане яскравим акцентом вашого образу. Дозвольте цьому аксесуару стати вашою унікальною візитною карткою, яка привертатиме захоплені погляди та підкреслюватиме вашу виключність і оригінальність.
Особливості:
- виконаний з високоякісних матеріалів;
- різноманітні намистинки, підвіски, шарми та інші елементи, які можуть бути нанизані на основу браслета;
- дає змогу створювати унікальні комбінації та змінювати дизайн браслета відповідно до вашого настрою та стилю;
- дає змогу вам висловити свою індивідуальність і створити прикрасу, що відображає ваші інтереси та вподобання;
- браслет легко збирається і розбирається;
- має модульну конструкцію, що означає, що ви можете збирати та комбінувати елементи з різних колекцій або додавати нові елементи з часом;
- можливість поступово розширювати вашу колекцію і створювати унікальний і еволюціонуючий дизайн браслета;
- додаткові аксесуари у вигляді 2 основ для кольє.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 5.5 см |
| Довжина | 18 см |
| Колір | Рожевий |
| Ширина | 16 см |
| Упаковка | Пакет |
| Вікова група | Від 3 років |
| Вид творчості | Бісероплетіння, намисто, біжутерія |
| Стать | Для дівчаток |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота упаковки | 30 |
| Довжина упаковки | 240 |
| Кількість фішок | 720 |
| Матеріал | Пластик |
| Тип мозаїки | Термомозаїка |
| Ширина упакування | 160 |
- Ціна: 343,82 ₴

