
Креативний набір для творчості 6в1 "Пригоди єдинорогів" (220+ елементів) | 4FUN Game Club 37048
- В наявності
- Код: 129475
273,88 ₴
+380 (68) 095-45-14
- +380 (96) 108-36-07
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Креативний набір для творчості 6в1 "Пригоди єдинорогів" (220+ елементів) | 4FUN Game Club 37048
Створення персонажів ще ніколи не було таким захопливим, простим та цікавим, як зараз. Набір “Пригоди єдинорогів” містить все необхідне для творчості та розваг, дозволяючи вам створити захопливі поробки для сюжетно-рольової гри у стилі казкових створінь.
Зроби 6 унікальних поробок власноруч!
Комплектація набору:
- папір для друку;
- папір з глітером;
- кольоровий папір;
- кольоровий шнурок;
- палички;
- пластикові соломинки;
- стікерні очі;
- м'який м'ячик;
- кольорові намистини;
- обруч для волосся;
- елементи вітрячка;
- клейка стрічка;
- інструкція.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Fun Game |
| Країна виробник | Китай |
| Вид творчості | Рукоділля |
| Вікова група | Від 6 років |
| Висота | 3 см |
| Довжина | 20 см |
| Стать | Для дівчаток |
| Стан | Новий |
| Упаковка | Коробка |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 20 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота упаковки | 30 |
| Довжина упаковки | 240 |
| Кількість фішок | 720 |
| Матеріал | Пластик |
| Тип мозаїки | Термомозаїка |
| Ширина упакування | 160 |
- Ціна: 273,88 ₴

