
Розвивальний набір "Магнітні цифри і знаки" (68 елементів) Dodo 200274
- В наявності
- Код: 131765
221 ₴
+380 (68) 095-45-14
- +380 (96) 108-36-07
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Розвивальний набір "Магнітні цифри і знаки" (68 елементів) Dodo 200274
Набір магнітів Dodo "Магнітні цифри і знаки" — це чудовий спосіб навчити дитину основам математики через гру! У наборі 68 яскравих елементів, серед яких цифри, математичні знаки (додавання, віднімання, множення та інші), а також милі фігурки бджілок та машинок для рахування.
Цей набір допоможе малюку легко освоїти рахунок, складання простих математичних прикладів та розвинути логічне мислення. Магнітні елементи ідеально підходять для гри на магнітних дошках або холодильнику, що робить навчання захопливим і інтерактивним.
Гра з магнітами сприяє розвитку дрібної моторики, концентрації та базових навичок рахування, що стануть у нагоді при подальшому вивченні математики.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DoDo |
| Країна виробник | Україна |
| Вік | Від 3-х років |
| Кількість складових елементів | 68 шт. |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип | Магнітний |
| Колір | Різні кольори |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 40 мм |
| Довжина упаковки | 240 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 180 мм |
- Ціна: 221 ₴







