
Мозаїка "Ігро пазли" 39182 "Tigres", 20 елементів, в коробці
- В наявності
- Код: 134184
255,96 ₴
+380 (68) 095-45-14
- +380 (96) 108-36-07
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Іграшка, що розвиває. Ігро-Пазли від українського виробника "Tigres" - чудовий подарунок для розвитку творчої уяви дитини.
Надягаючи елементи на основу, можна створювати цікаві конструкції: квіточки, тортики, сніжинки, башточки, літачки та багато іншого.
Гра з Ігро-Пазлами корисна також для розвитку просторового мислення, інтелекту та уваги дитини, моторики ручок, координації та спритності рухів.
Іграшка, що розвиває Ігро-Пазли виготовлена з якісних матеріалів, які повністю безпечні для малюків.
Складається із 20 елементів. Розмір фішки – 3,8 x 5,8cm
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Tigres |
| Країна виробник | Україна |
| Вікова група | Від 1 року |
| Кількість фішок | 20 шт. |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип мозаїки | Геометричні фігури |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 300 мм |
| Довжина упаковки | 350 мм |
| Ширина упакування | 50 мм |
- Ціна: 255,96 ₴




