
Пазли міні 35 елементів "Peppa Pig Подорож на мотоциклі" (200335) Dodo
- Готово до відправки
- Код: 120824
38 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- +380 (96) 108-36-07
У Свинки Пеппі та Джорджа найкращі бабуся та дідусь. Вони зовсім не нудні, а шанувальники пригод! Ось і сьогодні вони вирішили покатати онуків на мопеді. Як це було весело!
Міні-пазли з улюбленими персонажами дітей із Peppa Pig – ідеальна гра. Підходять для дітей від 4-х років, вони компактні і зручні, щоб взяти з собою. А яскраві сюжети з улюбленими персонажами завжди розважать малечу.
Пазл, складана картинка, мозаїка (англ. jigsaw puzzle) - гра-головоломка, в якій потрібно скласти мозаїку з багатьох фрагментів малюнка різної форми. На думку психологів, збирання пазлів сприяє розвитку образного та логічного мислення, довільної уваги, сприйняття, зокрема, розрізнення окремих елементів за кольором, формою, розміром тощо.
У наборі – 35 елементів.
Розмір пазла: 20*13см.
Розмір упакування: 7*9 см.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DoDo |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Пазл |
| Тип пазла | Класичний |
| Вікова група | Від 4 років |
| Кількість складових елементів | 35 шт. |
| Матеріал | Картон |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 90 мм |
| Висота упаковки | 70 мм |
| Розміри | |
| Довжина | 20 см |
| Висота | 13 см |
- Ціна: 38 ₴
- Спосіб упаковки: коробка





