
Пазли 35 елементів Stitch (SC602) G-Toys
- Готово до відправки
- Код: SC602
85 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- +380 (96) 108-36-07
Пазл, складана картинка, мозаїка (англ. jigsaw puzzle) - гра-головоломка, в якій потрібно скласти мозаїку з багатьох фрагментів малюнка різної форми. На думку психологів, збирання пазлів сприяє розвитку образного та логічного мислення, довільної уваги, сприйняття, зокрема, розрізнення окремих елементів за кольором, формою, розміром тощо; вчить правильно сприймати зв'язок між частиною та цілим; розвиває дрібну моторику.
Цей захоплюючий пазл занурить вашу дитину у веселі пригоди зі Стічем та Ліло!
Збираючи яскраву картинку, де герої мчать на космічній ракеті, малюк розвиватиме дрібну моторику, логічне мислення, посидючість та концентрацію уваги.
35 великих частин ідеально підходять для дітей віком від 3 років.
Розмір полотна: 30*21 см.
Розмір упаковки: 19*13*3 см.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | G-Toys |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Пазл |
| Тип пазла | Класичний |
| Вікова група | Від 3 років |
| Кількість складових елементів | 35 шт. |
| Матеріал | Картон |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Довжина упаковки | 190 мм |
| Ширина упакування | 30 мм |
| Висота упаковки | 130 мм |
| Розміри | |
| Довжина | 30 см |
| Висота | 21 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Упаковка | коробка |
- Ціна: 85 ₴
- Спосіб упаковки: коробка

