
Дерев'яна логічна дошка "Сортування сміття" (фішки із зображенням сміття, магнітна паличка) C 64652
- В наявності
- Код: 130240
518,26 ₴
+380 (68) 095-45-14
- +380 (96) 108-36-07
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дерев'яна логічна дошка "Сортування сміття" (фішки із зображенням сміття, магнітна паличка) C 64652
Важливо з найменшого віку пояснювати дитині, як правильно себе поводити в суспільстві, та прививати такі корисні звички, як: сортування сміття. Розповідь про важливість відділяти скло та папір одне від одного легко може перетворитися на нудну лекцію. А з такою логічною дошкою можна не тільки пояснити основі правила розподілу сміття, але й дати можливість дитині самостійно розкласти різні фішки “зі сміттям” у відповідних їм відсіках. Така гра не тільки сприятиме розвитку громадської свідомості, але й стане цікавим доповненням до колекції іграшок.
Особливості:
- розмір дошки складає 30х22х1 см;
- ігрове поле виконано у вигляді дороги, яка веде до великого сміттєвоза;
- на полі можна побачити різні магнітні фішки з зображенням різного сміття;
- принцип гри достатньо простий — пересувати сміття у відповідні відсіки, за допомогою магнітної палички;
- дошка виготовлена з деревини, а зверху доповнена прозорим листом пластику.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вік | Від 3-х років |
| Матеріал | Дерево |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип | Сортер |
| Колір | Різні кольори |
| Розміри | |
| Висота | 10 мм |
| Довжина | 300 мм |
| Ширина | 220 мм |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 20 мм |
| Довжина упаковки | 310 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 225 мм |
- Ціна: 518,26 ₴

