
Музична іграшка для найменших У коробці (98185) TK Group
- Готово до відправки
- Код: 108758+
625 ₴
- +380 (96) 108-36-07
Музична тварина стане найкращим другом малюка та допоможе розвинути багато корисних навичок: дрібну моторику, логічне мислення дитини.
- На животі звірята є 3 кнопки, за рахунок яких відбувається керування.
- "Квіточка з ноткою" - відтворює 2 веселі пісеньки українською.
- "Серце з буквою" – озвучує абетку.
- "Коло з фігурами" - перераховує 9 різних фігур.
- Іграшка працює від 2-х батарейок типу "ААА" (додаються).
При натисканні на кнопки, на животі починає світиться серце, а при струшуванні іграшки звучать звуки барабанів. Іграшка містить багато ігрових елементів, які допоможуть розвинути слух, дрібну моторику рук, концентрацію уваги та покращить сприйняття фігур та кольорів. Малюк зможе слухати пісні українською мовою, навчати перші літери та постаті разом зі своїм чотирилапим другом!
Іграшка виконана із поєднаних матеріалів: голова та кінцівки плюшеві з синтепоновим наповнювачем, а тулуб пластиковий.
Розмір упаковки: 24*19*11 см.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TK Group |
| Країна виробник | Китай |
| Стать | Унісекс |
| Вік | З народження |
| Особливості | Звукові ефекти, Світлові ефекти, Мелодії |
| Тип живлення | Батарейки |
| Стан | Новий |
| Інклюзивні іграшки | Так |
| Упаковка | коробка |
| Упаковка | |
| Довжина упаковки | 190 мм |
| Ширина упакування | 110 мм |
| Висота упаковки | 240 мм |
- Ціна: 625 ₴



