
Великий набір бісеру Б9-2 Danko-Toys Україна
- Готово до відправки
- Код: Б9-2
270 ₴
- +380 (96) 108-36-07
Дуже захоплюючий набір для творчості, який допоможе розвинути посидючість, творчі навички, дрібну моторику і фантазію. Завдяки докладної, покрокової інструкції, Ваша дитина без праці зможе створити неповторні прикраси або фігурки з бісеру. Готову роботу можна подарувати друзям і показати свою майстерність.
Набір містить все необхідне для створення прикрас і фігурок тварин з бісеру.
Будь-яка дівчинка буде задоволена такому подарунку!
В ассортименте представлено два вида. Нужный Вам набор указывайте при заказе!
У нас в интернет-магазине Вы найдете много интересных и развивающих игрушек, а также огромный ассортимент канцтоваров для школы и офиса, наборов для творчества, настольных игр, детской литературы и многое другое...
Доставка осуществляется в день заказа (кроме воскресенья и праздничных дней) во все регионы Украины удобным для Вас способом. Оплата за заказ возможна наложенным платежом (оплата при получении в транспортной компании), на карту Приватбанка, на расчетный счет, онлайн картой Visa/Mastercard.
ЗАВЖДИ РАДІ СВОЇМ ПОКУПЦЯМ!!!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вид творчості | Бісероплетіння, намисто, біжутерія |
| Вікова група | Від 8 років |
| Висота | 37 см |
| Довжина | 26 см |
| Стать | Для дівчаток |
| Упаковка | Коробка |
| Ширина | 4 см |
| Виробник | Danko Toys |
- Ціна: 270 ₴


