
Дерев'яна математичний набір "Арифметика. Рахуємо разом" (дерев'яні цифри, картки, палички) С 60419
- В наявності
- Код: 130922
396,72 ₴
+380 (68) 095-45-14
- +380 (96) 108-36-07
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дерев'яна математичний набір "Арифметика. Рахуємо разом" (дерев'яні цифри, картки, палички) С 60419
Чудовий дерев'яний набір "Кольрова арифметика" допоможе Вашій дитині у формі захоплюючої гри опанувати ази арифметичного рахунку: складання та віднімання цілих чисел. Відкривши яскраву коробку малюк знайде різнокольорові дерев'яні палички, які використовуються для рахунку, картки-вкладиші з цифрами, різноманітні картки з рівняннями, різнокольорові дерев'яні циферки, фломастер та ганчірочку.
Особливості:
- стильний ергономічний дизайн;
- ігрові елементи набору не мають гострих кутів;
- всі елементи виконані з якісних безпечних матеріалів;
- навчальні картки з милими ілюстраціями і прикладами різною складності;
- дерев’яні палички та цифри для вивчення лічби;
- безліч додаткових аксесуарів, які допомагають урізноманітнити гру;
- розвиває логічне мислення та допомагає з раннього віку зацікавити малюка такою важливою дисципліною, як математика.
Комплектація:
- набір дерев'яних цифр;
- набір рахункових паличок;
- картки із цифрами;
- картки з рівняннями;
- маркер;
- мішечок;
- ганчірочка для стирання.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вік | Від 18 міс |
| Матеріал | Дерево |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип | Набори для навчання |
| Колір | Різні кольори |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 40 мм |
| Довжина упаковки | 250 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 210 мм |
- Ціна: 396,72 ₴

