
Фігурка FuRyu Володар Overlord Шалтір Бладофолен Shalltear Bloodfallen 26 см
- Немає в наявності
- Код: 274089.Overlord
2 000 ₴
+380 (68) 095-45-14
- +380 (96) 108-36-07
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
- Виробник: FuRyu
- Всесвіт: Володар | Overlord
- Персонаж: Шалтір Бладофолен | Shalltear Bloodfallen
- Висота фігурки: 26 см
- Матеріал: ПВХ | PVC
- Упаковка: 13 х 26 х 11 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Furyu |
| Матеріал | ПВХ |
| Стан | Новий |
| Тематика виробу | аніме |
| Тип | Казковий/мульт герой |
| Колір | Різні кольори |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 260 мм |
| Довжина упаковки | 110 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 130 мм |
- Ціна: 2 000 ₴

