
Пазли 70 елементів Динозаври (UP3055) G-Toys
- Готово до відправки
- Код: UP3055
90 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
+380 (68) 095-45-14
- +380 (96) 108-36-07
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пазл, складана картинка, мозаїка (англ. jigsaw puzzle) - гра-головоломка, в якій потрібно скласти мозаїку з багатьох фрагментів малюнка різної форми. На думку психологів, збирання пазлів сприяє розвитку образного та логічного мислення, довільної уваги, сприйняття, зокрема, розрізнення окремих елементів за кольором, формою, розміром тощо; вчить правильно сприймати зв'язок між частиною та цілим; розвиває дрібну моторику.
Призначений віком від 3 років.
Розмір полотна: 30*21 см.
Розмір упакування: 19*14*3 см.
Призначений віком від 3 років.
Розмір полотна: 30*21 см.
Розмір упакування: 19*14*3 см.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | G-Toys |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Пазл |
| Тип пазла | Класичний |
| Вікова група | Від 3 років |
| Кількість складових елементів | 70 шт. |
| Матеріал | Картон |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Довжина упаковки | 190 мм |
| Ширина упакування | 30 мм |
| Висота упаковки | 140 мм |
| Розміри | |
| Довжина | 30 см |
| Висота | 21 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Упаковка | коробка |
- Ціна: 90 ₴
- Спосіб упаковки: коробка

