
Творчество Бисер Бисер средний2 Danko-Toys Украина
- Готово до відправки
- Код: 4820150916251
177 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
+380 (68) 095-45-14
- +380 (96) 108-36-07
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Бисер средний упакован в коробку и состоит из 6 разных видов и цветов бисера.
В набор входит:инструкция с подробным описанием и схемами - как сделать сову, бабочку, мышку, божью коровку, слона.
Бисер для детского творчества от интернет-магазина "Русалочка" Вы можете посмотреть перейдя по ссылке http://magazin-rusalochka.com.ua/g5418127-biser
Отзывы от наших покупателей http://zp.prom.ua/opinions/list/2118864?no_redirect=1
Умови доставки та оплати http://magazin-rusalochka.com.ua/delivery_info
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Danko Toys |
| Країна виробник | Україна |
| Вид творчості | Бісероплетіння, намисто, біжутерія |
| Вікова група | Від 6 років |
| Висота | 28 см |
| Довжина | 20 см |
| Стать | Для дівчаток |
| Ширина | 3.5 см |
- Ціна: 177 ₴

