
Матрац надувний Двомісний 183*203*25 см. У коробці 64755 85265 Intex
- Готово до відправки
- Код: 85265
1 380 ₴
+380 (68) 095-45-14
- +380 (96) 108-36-07
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Надувний матрац intex серія Classic Downy Bed може з комфортом помістити двох або якщо трохи потіснитися, то і трьох осіб. Після придбання матраца ви більше не будете панічно шукати куди визначити спати гостей, що затрималися до ночі. Якщо раптово зібралися на природу не доведеться думати, що підстелити і на чому сидіти. Також ці матраци використовують у наметах, щоб не спати на "голій" землі. Матрац Intex допоможе зберегти час у багатьох несподіваних життєвих ситуаціях.
- Матеріал матраца знизу - високоміцний водонепроникний ПВХ товщиною 0,38 мм.
- Верхня частина - щільніше шорстке вінілове покриття за властивостями схоже на велюр, товщина 0,52 мм.
- Внутрішня система – спеціальні поперечні перегородки, розташовані всередині каркасу, які виконані за інноваційною технологією Dura Beam.
- Висота матраца 25 см.
- Клапан впуску/випуску повітря.
- Спущений та складений матрац компактний та легко транспортабельний, що робить його невід'ємною частиною комфортного відпочинку на дачі.
Матраци дуже популярні при використанні на водоймищах, хоча фірма-виробник про це нічого не пише.
Насос купується окремо.




| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Комплектація насосом | Ні |
| Максимально допустиме навантаження | 272 кг |
| Стан | Новий |
| Колір | Синій |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 250 мм |
| Довжина | 1830 мм |
| Ширина | 2030 мм |
- Ціна: 1 380 ₴




