
Дерев'яний пазл-сортер "Дошки Сегена: морські мешканці" | ТМ UBumblebees (ПСФ083)
- В наявності
- Код: 129684
299 ₴
+380 (68) 095-45-14
- +380 (96) 108-36-07
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дерев'яний пазл-сортер "Дошки Сегена: морські мешканці" | ТМ UBumblebees (ПСФ083)
Розмір дощечки: 10 х 7,5 см. У коробочці 18 дощечок із малюнками різних видів морських тварин.
Запропонуйте малюкові знайти кожному свій "будиночок-рамочку". Зверніть увагу дитини на те, що кожен вкладиш повинен збігтися з потрібним "будиночком" не тільки за формою, але і за малюнком. Знайдіть з дитиною однакові дошечки з вкладишами медузи, рибки, морської зірки, дельфіна, черепашки або морського коника.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ubumblebees |
| Країна виробник | Україна |
| Вік | Від 3-х років |
| Кількість складових елементів | 18 шт. |
| Матеріал | Дерево |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип | Доски Сегена |
| Колір | Різні кольори |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 55 мм |
| Довжина упаковки | 200 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 160 мм |
| Розміри | |
| Довжина | 100 мм |
| Ширина | 75 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вікова група | Від 3 років |
| Тематика | Авіація |
| Тип пазла | Пазл |
- Ціна: 299 ₴



