
Пазли 4х250 елементів Сміливість Супермена (13340) Trefl
- Готово до відправки
- Код: 13340
545 ₴
+380 (68) 095-45-14
- +380 (96) 108-36-07
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пазл 4 в 1 "Сміливість Супермена" - це чотири пазли по 250 деталей в одній упаковці!
Пазли – чудова головоломка для дітей та дорослих, яка допоможе з користю провести час. Пазли Trefl відрізняються яскравими та чіткими кольорами, високим рівнем поліграфії, великим вибором ілюстрацій та різноманітністю тематик. Висока якість пазлів досягається завдяки використанню щільного картону та спеціального шару, що не відбиває світло.
У наборі 4 картинки по 250 елементів.
Розмір 1 картинки: 34*24 см.
Розмір упаковки: 25*34*6 см.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Trefl |
| Країна виробник | Польща |
| Тип | Пазл |
| Тип пазла | Класичний |
| Вікова група | Від 6 років |
| Матеріал | Картон |
| Тематика | Казки, кіно, мультфільми |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 340 мм |
| Ширина упакування | 60 мм |
| Висота упаковки | 250 мм |
- Ціна: 545 ₴
- Спосіб упаковки: коробка





