
Лоток Вертикальний Димчастий 24*9*24 см Пластик D4014-28 14358Пр Datum
- Готово до відправки
- Код: 14358Пр
160 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- +380 (96) 108-36-07
Лоток вертикальний призначений для зберігання у вертикальному положенні документів, каталогів, журналів, папок та інших документів формату А4. Виготовлений із прозорого пластику.
Завдяки лотку документація зберігається в одному місці, і на робочому столі завжди ідеальний порядок.
Розмір: 24*9*24 см.

Асортимент лотків та боксів для паперу від інтернет-магазину "Русалонька" Ви можете переглянути перейшовши за посиланням https://magazin-rusalochka.com.ua/g37298099-boksy-lotki-dlya
Відгуки наших покупців http://zp.prom.ua/opinions/list/2118864?no_redirect=1
Умови доставки та оплати http://magazin-rusalochka.com.ua/delivery_info
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Axent |
| Країна виробник | Китай |
| Вид | Вертикальний |
| Кількість відділень | 1 |
| Розташування | Настільне |
| Розміри | |
| Висота | 240 мм |
| Довжина | 240 мм |
| Ширина | 90 мм |
- Ціна: 160 ₴


