
Телефон Розвиваючий "Розумний телефон" укр. мовою У коробці 0103UK
- Готово до відправки
- Код: 0103UK
450 ₴
- +380 (96) 108-36-07
Інтерактивна іграшка "Розумний телефон" – це навчальна, розвиваюча іграшка, виконана у вигляді яскравого та кольорового телефону.
Він включає 3 режими гри:
- Літери: при натисканні клавіші від 1 до 9 відбувається вимова літер алфавіту; при натисканні на "0" телефон просить знайти потрібну літеру, якщо літера обрана правильно, телефон каже: "правильно", за помилки пропонує спробувати ще раз; при натисканні на "*" відтворюються всі мелодії; при натисканні на "#" звучить смішна пісенька про алфавіт, якщо не натискати на кнопки протягом 3-х секунд, включається імітація телефонної розмови.
- Цифри: при натисканні на цифрові кнопки вимовляється цифра та відтворюється звуковий сигнал; при натисканні "*" програються всі звукові сигнали; При натисканні на "#" відбувається імітація телефонної розмови з родичами, якщо не натискати на кнопки протягом 3 секунд, телефон просить знайти відповідну цифру.
- Фігурки: при натисканні на кнопки голос вимовляє назви фігурок; При повторному натисканні на кнопку називаються додаткові характеристики фігурки (колір або кількість кутів), якщо не натискати кнопки протягом 3 секунд, телефон просить знайти потрібну фігурку.
Іграшка підійде дітям від 1-го до 5-ти років.
Працює від батарейок, що входять в комплект.
Розмір коробки: 23*13*5 см.

Асортимент розвиваючих іграшок для малюків від інтернет-магазину "Русалонька" Ви можете переглянути перейшовши за посиланням http://magazin-rusalochka.com.ua/g37373738-muzykalnaya-razvivayuschaya-igrushka
Відгуки наших покупців http://zp.prom.ua/opinions/list/2118864?no_redirect=1
Умови доставки та оплати http://magazin-rusalochka.com.ua/delivery_info
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 12-ти місяців |
| Матеріал | Пластик |
| Особливості | Мелодії, Світлові ефекти, Звукові ефекти |
| Стан | Новий |
| Тип живлення | Батарейки |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 230 мм |
| Довжина упаковки | 130 мм |
| Ширина упакування | 50 мм |
- Ціна: 450 ₴
- Спосіб упаковки: Планшет під блістером



