
Надувний матрац Полуторний 137*191*25 см. У коробці 64758 85308 Intex
- Готово до відправки
- Код: 85308
960 ₴
+380 (68) 095-45-14
- +380 (96) 108-36-07
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Надувний матрац intex серія Classic Downy Bed може з комфортом помістити одного чи двох людей. Після придбання матраца ви більше не будете панічно шукати куди визначити спати гостей, що затрималися до ночі. Якщо раптово зібралися на природу не доведеться думати, що підстелити і на чому сидіти. Також ці матраци використовують у наметах, щоб не спати на "голій" землі. Матрац Intex допоможе зберегти час у багатьох несподіваних життєвих ситуаціях.
- Матеріал матраца знизу - високоміцний водонепроникний ПВХ товщиною 0,38 мм.
- Верхня частина - щільніше шорстке вінілове покриття за властивостями схоже на велюр, товщина 0,52 мм.
- Внутрішня система – спеціальні поперечні перегородки, розташовані всередині каркасу, які виконані за інноваційною технологією Dura Beam.
- Висота матраца 25 см.
- Клапан впуску/випуску повітря.
- Спущений та складений матрац компактний та легко транспортабельний, що робить його невід'ємною частиною комфортного відпочинку на дачі.
Матраци дуже популярні при використанні на водоймищах, хоча фірма-виробник про це нічого не пише.
Насос купується окремо.




| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість місць матраца | полуторний |
| Максимально допустиме навантаження | 175 кг |
| Стан | Новий |
| Колір | Синій |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 250 мм |
| Довжина | 1370 мм |
| Ширина | 1910 мм |
- Ціна: 960 ₴






