
Дитяча логічна гра "Лабіринт "Жабеня"" (8 кульок, рухливі платформи) JZ 68-3
- В наявності
- Код: 129128
368,41 ₴
+380 (68) 095-45-14
- +380 (96) 108-36-07
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жабеня, що вже декілька років живе у місцевому ставку придумало нову головоломку для малечі, що влітку приходить купатися та намагається зловити його. Щоб мати змогу покупатися та позасмагати на сонці, біля водички, необхідно прийти хитрий лабіринт, який потрібно рухати своїми пальцями. Спосіб гри досить простий висипай металеві кульки та спробуй їх привести до фінішу. Бажаємо тобі успіхів та наснаги! Адже без успішної гри жабеня не пустить тебе далі.
Особливості:
- лабіринт виконаний у вигляді жабеняти;
- розмір 26х1х22 см;
- для гри додається 8 металевих кульок;
- стіни лабіринту розташовані за прозорим віконцем та є рухливими;
- щоб рухати платформи, гра має два отвори для пальців по боках;
- гра виготовлена з якісного пластику, який є безпечним для здоров’я дитини.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вік | Від 3-х років |
| Кількість складових елементів | 8 шт. |
| Матеріал | Пластик |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип | Лабіринт |
| Колір | Різні кольори |
| Розміри | |
| Висота | 1 мм |
| Довжина | 26 мм |
| Ширина | 22 мм |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 40 мм |
| Довжина упаковки | 310 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 270 мм |
- Ціна: 368,41 ₴

