
Логічна дошка-сортер за формою C 64048 (12 гумових фігурок, в пакеті)
- В наявності
- Код: 130130
484,46 ₴
+380 (68) 095-45-14
- +380 (96) 108-36-07
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Логічна дошка-сортер за формою C 64048 (12 гумових фігурок, в пакеті)
На темному небі, десь в космосі поблизу Землі, висить великий вказівний знак з найважливішими небесними одиницями, які часто можна зустріти на нашій планеті, чи безпосередньо в космосі. Але всі об’ємні фігурки відпали та літають біля таблички, а якщо ти вже це побачив, то у тебе є можливість пограти у захопливу гру та розсортувати всі фігурки по правильних місцях.
Особливості:
- розмір дошки складає 17х13х2 см;
- до дошки додається 12 фігурок;
- гра з дошкою побудована за принципом сортування за формою;
- також фігурки можна використовувати, як штампи;
- дошка та ігрові елементи виготовлені з гуми.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вік | Від 3-х років |
| Кількість складових елементів | 12 шт. |
| Матеріал | Гума |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип | Сортер |
| Колір | Різні кольори |
| Розміри | |
| Висота | 20 мм |
| Довжина | 170 мм |
| Ширина | 130 мм |
| Упаковка | |
| Упаковка | Поліетиленовий пакет |
- Ціна: 484,46 ₴

