
Дерев'яна іграшка "Ігровий центр 5в1" (магнітна рибалка, сортер, мозаїка, гра-шнурівка) 4Fun Game Club Wood (30351)
- В наявності
- Код: 130661
705,40 ₴
+380 (68) 095-45-14
- +380 (96) 108-36-07
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дерев'яна іграшка "Ігровий центр 5в1" (магнітна рибалка, сортер, мозаїка, гра-шнурівка) 4Fun Game Club Wood (30351)
Інтерактивна гра від ТМ "4FUN Game Club Wood", яка містить у собі 5 різних забавок. Унікальний ігровий центр розроблений таким чином, щоб охопити всі основні напрями у ранньому розвитку дітей віком від 1,5 року. Маленькі розумники будуть у захваті!
Багатофункціональний центр включає 5 різних ігор: шнурівку-намисто, вкладиш з цифрами та фігурами, мозаїку, магнітну риболовлю та сортер з силіконовими формами. Під час гри дитина розвиває дрібну моторику рук, логічне та фантазійне мислення, вивчає цифри та назви кольорів, поліпшує координацію рухів та просто весело проводить час!
Особливості:
- ігровий центр включає 5 різних ігор: магнітну рибалку, гру-шнурівку, вкладиш з цифрами, мозаїку, сортер з кульками;
- складається з дерев’яної ігрової панелі, додаткової основи з отворами та різними аксесуарами;
- гра виконана з якісної деревини та не містить шкідливих барвників;
- відрізняється приємною колірною гамою;
- сприяє всебічному розвитку маленьких дітей.
Комплектація:
- ігрова панель;
- основа з отворами;
- ігрові картки із завданням;
- цифри та математичні знаки;
- кольорові кульки та силіконові форми для сортування;
- палички, щипці, ложка;
- магнітна вудка;
- рибки.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fun Game |
| Країна виробник | Китай |
| Вік | Від 18 міс |
| Матеріал | Дерево |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип | Сортер |
| Колір | Різні кольори |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 50 мм |
| Довжина упаковки | 340 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 330 мм |
- Ціна: 705,40 ₴

