
Дерев'яна логічна дошка (сортер, магнітна риболовля, спінер, пальчикова гра) С 64977
- В наявності
- Код: 130975
672,60 ₴
+380 (68) 095-45-14
- +380 (96) 108-36-07
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дерев'яна логічна дошка (сортер, магнітна риболовля, спінер, пальчикова гра) С 64977
Барвиста дошка-сортер буде чудовою забавкою для малечі, що сприятиме розвитку дрібної моторики, навички розпізнавання кольорів та форм, а час, проведений з цією іграшкою, пройде неймовірно весело та непомітно. Начебто невелика дошка, але який гарний та широкий функціонал вона має - сумувати точно не доведеться!
Особливості:
- розмір дошки 46х23 см;
- в набір входить: дерев’яна дошка, дерев'яні фігурки, дерев’яна вудочка з магнітом;
- є магнітна гра, яка дозволяє ловити фігурки на вудочку;
- дошка містить спінер, пальчикову гру та лабіринт;
- представлено декілька категорій: числа та математичні знаки, фігури, динозаври;
- яскраві малюнки та фігурки;
- іграшка виготовлена з екологічно чистих та безпечних для здоров’я дитини матеріалів;
- допомагає вивчити назви, цифри та кольори;
- сприяє розвитку креативного та критичного мислення.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вік | Від 3-х років |
| Матеріал | Дерево |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип | Сортер |
| Колір | Різні кольори |
| Розміри | |
| Висота | 1 мм |
| Довжина | 460 мм |
| Ширина | 230 мм |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 50 мм |
| Довжина упаковки | 460 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 230 мм |
- Ціна: 672,60 ₴

