
Дитяча логічна книжка (9 листів із завданнями, знімні кільця, липучки) C 68274
- В наявності
- Код: 132371
123,54 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
+380 (68) 095-45-14
- +380 (96) 108-36-07
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дитяча логічна книжка (9 листів із завданнями, знімні кільця, липучки) C 68274
Велика бізі-книжечка буде у пригоді для малюків, які починають вивчати цей дивовижний світ! Іграшка буде корисною і для дрібної моторики, і для розвитку сенсорно-зорового сприйняття: яскраві зображення з легкістю захоплять дитячу увагу, а інтерактивність книжечки не залишить нудьзі жодного шансу.
Особливості:
- включає 9 кольорових листів з зображеннями та завданнями на різні теми;
- книжечка допоможе дитині вивчити назви, кольори, числа, абетку, навчитись знаходити відповідності;
- у комплекті спеціальні липучки для зображень та безпечні палітурні знімні кільця;
- чудово підходить для всебічного розвитку.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вік | Від 18 міс |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип | Розвиваюча книжка |
| Колір | Різні кольори |
| Розміри | |
| Висота | 10 мм |
| Довжина | 210 мм |
| Ширина | 145 мм |
| Упаковка | |
| Упаковка | Поліетиленовий пакет |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вікова група | Від 18-ти місяців |
| Мови | Український | Англійський |
- Ціна: 123,54 ₴

