
Фігурка FuRyu Вокалоїд Vocaloid Хацуне Міку Hatsune Miku 21 см
- В наявності
- Код: 27416.Vocaloid
1 500 ₴
+380 (68) 095-45-14
- +380 (96) 108-36-07
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
- Виробник: FuRyu
- Всесвіт: Вокалоїд | Vocaloid
- Персонаж: Хацуне Міку | Hatsune Miku
- Висота фігурки: 21 см
- Матеріал: ПВХ | PVC
- Упаковка: 13 х 26 х 11 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Furyu |
| Матеріал | ПВХ |
| Стан | Новий |
| Тематика виробу | аніме |
| Тип | Казковий/мульт герой |
| Колір | Різні кольори |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 260 мм |
| Довжина упаковки | 110 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 130 мм |
- Ціна: 1 500 ₴

