
Дерев'яна рамка-вкладиш "Тварини" С 68281
- В наявності
- Код: 133925
25,75 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
+380 (68) 095-45-14
- +380 (96) 108-36-07
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Вкладиші C 68281 15 видів, дерев’яні, у плівці, ВИДАЄТЬСЯ МІКС ВИДІВ Упаковка:Плівка. Размер упаковки: 11.00 x 1.00 x 11.00.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Вік | Від 3-х років |
| Матеріал | Дерево |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип | Рамка-вкладиш |
| Колір | Різні кольори |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 10 мм |
| Довжина упаковки | 110 мм |
| Упаковка | Термозбіжна плівка |
| Ширина упакування | 110 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вікова група | Від 3 років |
- Ціна: 25,75 ₴





