
Логічна гра 168-1 (96) 2 гравці, 40 карток, 16 елементів, поле для гри, в коробці
- В наявності
- Код: 133959
321,71 ₴
+380 (68) 095-45-14
- +380 (96) 108-36-07
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ви готові до гри, яка перевірить ваш інтелект на швидкість та вправність? Ця швидка логічна гра на двох стане ідеальним вибором забавки не на один десяток вечорів!
Процес гри є простим та динамічним, тому він не дасть засумувати. Посередині ігрового поля ставиться картка із завданням: фігурою, яку потрібно скласти з наявних деталей на полі. Той з гравців, який збирає свою фігуру швидше, натискає кнопку у верхньому куті свого поля й перевертає поле супротивника, відправляючи його фігурки у політ.
Особливості:
- гра розрахована на 2 гравців;
- 40 двосторонніх карток із завданнями;
- 16 елементів (по 8 на гравця);
- поле для гри (розміри: 20х10х4 см);
- елементи гри виконані з пластику.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Колір | Різні кольори |
| Вік | Від 3-х років |
| Тип | Лабіринт |
| Стать | Унісекс |
| Вікова група | Від 3 років |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 10 мм |
| Довжина упаковки | 40 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 200 мм |
- Ціна: 321,71 ₴

