
Інтерактивна гра "Пальчиковий лабіринт 58958" "WToys", дерев'яний, в коробці
- В наявності
- Код: 134206
143,72 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
+380 (68) 095-45-14
- +380 (96) 108-36-07
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Одним з найважливіших періодів у навчанні людини є етап раннього розвитку, адже саме у перші роки життя закладаються ті навички й вміння, які потім служать людині все життя. Малюк закладає основи свого візуального, аудіального та тактильного сприйняття, розвиває дрібну моторику своїх ручок та загальну координацію рухів.
Цей пальчиковий лабіринт стане веселою, а головне корисною розвивальною іграшкою для вашої дитини. Гра із яскравими намистинами допоможе малюкові у легкій ігровій формі вивчити кольори, а кумедний персонаж, зображений на основі лабіринту, точно приверне увагу дитини.
Іграшка виконана з відшліфованої та покритої лаком деревини, тому вона є екофрендлі та абсолютно безпечною для вашої дитини.
Особливості:
- розміри: 8,5х8,5х12 см;
- основа іграшки виконана з деревини;
- різноколірні намистини;
- яскрава колірна гама.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Дерево |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 130 мм |
| Довжина упаковки | 90 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 90 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вік | Від 12 міс |
| Висота | 120 |
| Довжина | 85 |
| Стать | Унісекс |
| Тип | Лабіринт |
| Ширина | 85 |
- Ціна: 143,72 ₴

