
Інтерактивна іграшка "Мій улюбленець" Звук Світло На батарейках У коробці (40986) WToys
- Готово до відправки
- Код: 181686
495 ₴
- +380 (96) 108-36-07
Ця весела інтерактивна тварина стане найкращим другом вашому малюку! Один дотик до сенсора, який активує іграшку, і вона пуститься у веселий танець, наспівуючи запальну пісню, під яку просто неможливо встояти на місці.
Тварина має озвучення українською мовою та окрім пісеньок, розважить дитину кількома записаними репліками.
Ваш малюк не тільки чудово повеселиться, але й розвине пам'ять та навички мови.
Особливості:
- працює від 3 батарейок типу ААА (додаються);
- озвучення українською мовою;
- пісні, фрази;
- сенсорний датчик знаходиться під мордочкою улюбленця;
- рухається;
- яскраво підсвічується для гри ввечері;
- розмір іграшки: 15*10*19 см;
- милий дизайн;
- розмір упаковки: 24*20*12 см.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | WToys |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Особливості | Світлові ефекти, Мелодії, Звукові ефекти |
| Мови | Український |
| Тип живлення | Батарейки |
| Стан | Новий |
| Упаковка | коробка |
| Упаковка | |
| Довжина упаковки | 200 мм |
| Ширина упакування | 120 мм |
| Висота упаковки | 240 мм |
- Ціна: 495 ₴


