
Пазли 200 елементів Монтессорі Океанічні тварини (300630) dodo
- Готово до відправки
- Код: 179216
162 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
+380 (68) 095-45-14
- +380 (96) 108-36-07
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Відкрийте чарівний світ океану разом із пазлом Монтессорі Океанічні тварини від бренду Dodo! Цей чудовий навчальний пазл на 200 елементів допоможе дитині познайомитися з різноманітними океанічнми мешканцями у захопливій формі.
Особливості пазлу:
- Реалістичні ілюстрації океанічних тварин: кит, дельфін, акула, черепаха, восьминіг, медуза та інші.
- Освітній підхід у стилі Монтессорі
- Великий розмір готової картинки
Розвиває:
- Уважність та концентрацію
- Дрібну моторику
- Просторове мислення
- Ерудицію про океанічний світ.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DoDo |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Пазл |
| Тип пазла | Класичний |
| Вікова група | Від 7 років |
| Кількість складових елементів | 200 шт. |
| Матеріал | Картон |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 220 мм |
| Ширина упакування | 60 мм |
| Висота упаковки | 180 мм |
| Розміри | |
| Довжина | 47 см |
| Висота | 33 см |
- Ціна: 162 ₴
- Спосіб упаковки: коробка


