
Запускник "Жабка" На планшеті (207Y-1)
- Готово до відправки
- Код: 172333
180 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
+380 (68) 095-45-14
- +380 (96) 108-36-07
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Іграшковий запускник "Жаба" — це оригінальна розвага для дітей. Ця весела гра допоможе розвинути спритність та координацію рухів!
Запустіть яскраві диски у повітря та спробуйте їх зловити за допомогою кошика у вигляді забавної жаби. Ця розвага ідеально підходить для ігор на свіжому повітрі та подарує море емоцій та радості.
Особливості:
- розміри запускача: 22 *18*13,5 см;
- розмір упаковки: 15*14*11 см;
- запускник стилізований під яскраву жабу;
- у набір включено 6 дисків-зарядів для гри;
- набір виконаний з міцного та легкого пластику;
- запуск повністю механічний і не вимагає батарейок для роботи.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Стан | Новий |
| Упаковка | коробка |
| Упаковка | |
| Довжина упаковки | 140 мм |
| Ширина упакування | 110 мм |
| Висота упаковки | 150 мм |
- Ціна: 180 ₴





