
Водний автомат Акумулятор Зарядка від USB У коробці (SD11B)
- Готово до відправки
- Код: 193391
910 ₴
+380 (68) 095-45-14
- +380 (96) 108-36-07
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Цей водний пістолет виглядає як справжній артефакт з гри та одразу захоплює увагу! Автоматичний принцип роботи дозволяє швидко запускати струмінь води без зайвих зусиль. Він автоматично набирає воду, а яскраве підсвічування додає ефектності кожному запуску та робить процес ще більш захопливим. Ідеальний варіант для активних літніх пригод.
Особливості:
- розміри упаковки: 19*45,5*6 см;
- автоматичний принцип роботи;
- працює від акумулятора 3.7 V, який разом із USB-кабелем додано до комплекту;
- характерний механічний звук;
- підсвічування;
- автоматично набирає воду;
- виконано з міцного первинного пластику.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Водне зброю |
| Вікова група | Від 6 років |
| Матеріал | Пластик |
| Тип боєприпасів | Вода |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 455 мм |
| Ширина упакування | 60 мм |
| Висота упаковки | 190 мм |
- Ціна: 910 ₴


