
Водний автомат Акумулятор Зарядка від USB У коробці (SD05B)
- Готово до відправки
- Код: 193393
725 ₴
+380 (68) 095-45-14
- +380 (96) 108-36-07
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Яскравий водний пістолет, який одразу привертає увагу та кличе до гри! Автоматичний режим дозволяє швидко запускати струмінь води без зайвих рухів, а підсвічування глушника додає ефектності кожному запуску. Ідеальний вибір для активного відпочинку на свіжому повітрі.
Особливості:
- розміри: 22,5*43,5*6 см;
- автоматичний принцип роботи;
- працює від акумулятора 3.7 V, який разом із USB-кабелем додано до комплекту;
- характерний механічний звук;
- глушник з підсвічуванням;
- глушник працює від вбудованого акумулятора;
- виконано з міцного первинного пластику.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Водне зброю |
| Вікова група | Від 6 років |
| Матеріал | Пластик |
| Тип боєприпасів | Вода |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 435 мм |
| Ширина упакування | 60 мм |
| Висота упаковки | 225 мм |
- Ціна: 725 ₴



