
Водний пістолет Х4 Акумулятор, зарядка від USB У коробці (151256)
- Готово до відправки
- Код: 151256
375 ₴
- +380 (96) 108-36-07
Футуристичний водяний бластер призначений для яскравих емоцій та активних ігор на відкритому повітрі! Прозорий корпус надає ефектності та дозволяє спостерігати за процесом під час гри. Іграшка забезпечує потужний струмінь води, що робить кожну водну баталію ще цікавішою. Зручна форма дозволяє комфортно тримати бластер та легко керувати ним навіть під час активного руху. Прекрасний варіант для літніх розваг, ігор з друзями та веселого відпочинку.
Особливості:
- розміри іграшки: 25 * 10 * 26 см;
- розмір упаковки: 15 * 25 * 7 см;
- автоматичний принцип роботи;
- працює від акумулятора 3.7V, який разом із кабелем для його підзарядки включений до набору;
- підсвічування;
- при стрільбі елементи пістолета рухаються, створюючи ефект реалізму;
- магазин для води включений до набору.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Водне зброю |
| Вікова група | Від 8 років |
| Матеріал | Пластик |
| Тип боєприпасів | Вода |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 250 мм |
| Ширина упакування | 70 мм |
| Висота упаковки | 150 мм |
- Ціна: 375 ₴


