
Кубики Магнітні з малюнком (CL325-35)
- Готово до відправки
- Код: 186682
120 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
+380 (68) 095-45-14
- +380 (96) 108-36-07
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Магнітні кубики - це дитяча іграшка, що розвиває, представляє собою набір з 9 кубиків з магнітами всередині. На гранях кубиків нанесені частини зображення, які потрібно правильно зібрати.
Особливості:
- Кількість кубиків: 9 шт.
- Кількість картинок: 6 зображень
- Розмір готового зображення: близько 75*75 мм
- Матеріал: пластик + магнітні елементи
- Упакування: компактний бокс
Завдяки магнітам кубики:
- легко з'єднуються між собою
- не розпадаються при складанні
- зручні для маленьких дітей
Користь для розвитку:
- розвиток логічного мислення
- тренування уваги та пам'яті
- розвиток дрібної моторики
- навчання розпізнаванню образів.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Кубики |
| Стать | Для дівчаток |
| Вік | Від 2-х років |
| Матеріал | Пластик |
| Кількість складових елементів | 9 шт. |
| Особливості | На магніті |
| Стан | Новий |
| Інклюзивні іграшки | Так |
| Розміри | |
| Довжина | 75 мм |
| Висота | 75 мм |
| Упаковка | |
| Упаковка | Пластикова коробка |
| Довжина упаковки | 95 мм |
| Висота упаковки | 100 мм |
- Ціна: 120 ₴


