
Водний бластер Акумулятор, зарядка від USB У коробці (SQ06A)
- Готово до відправки
- Код: 175001
1 320 ₴
- +380 (96) 108-36-07
Перенесіться у світ далекого майбутнього з цим футуристичним водяним бластером!
Іграшка має стильний дизайн з гострими кутами та яскравими акцентами, а її функціонал не дасть жодного шансу на нудьгу. Зброя має автоматичний принцип роботи, а завдяки місткому вбудованому резервуару для води не доведеться часто відволікатися на перезарядження. До того ж, і сам процес зарядки автомата автоматично: просто опустіть дуло іграшки у воду, а вбудований насос зробить все за вас!
Особливості:
- розміри: 60*6*20 см;
- розмір упаковки: 25 * 64 * 8 см;
- іграшка має автоматичний принцип роботи;
- працює від акумулятора 7.4 V, який разом із проводом для його підзарядки включений до набору;
- автоматично набирає воду під час переведення спускового гачка у положення "вперед";
- підсвічується під час роботи;
- прозорий відсік для води;
- місткість відсіку для води: 800 мл;
- у комплект входять 2 пакетики з люмінесцентним порошком;
- порошок можна додати до резервуару з водою, щоб додати грі видовищності;
- футуристичний дизайн.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Водне зброю |
| Вікова група | Від 8 років |
| Матеріал | Пластик |
| Тип боєприпасів | Вода |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 600 мм |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 640 мм |
| Ширина упакування | 80 мм |
| Висота упаковки | 250 мм |
- Ціна: 1 320 ₴


