
Пазли 117 елементів Фрозен (FR044) G-Toys
- Готово до відправки
- Код: FR044
90 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
+380 (68) 095-45-14
- +380 (96) 108-36-07
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пазли 117 елементів "Фрозен".
Пазл, складна картинка, мозаїка (англ. jigsaw puzzle) — гра-головоломка, в якій потрібно скласти мозаїку з безлічі фрагментів малюнка різної форми.
На думку психологів, збирання пазла сприяє розвитку образного й логічного мислення, довільної уваги, сприйняття, зокрема, розрізнення окремих елементів за кольором, формою, розміром і т. д.; вчить правильно сприймати зв'язок між частиною і цілим; розвиває дрібну моторику.
Призначений для віку від 3 років.
Розмір полотна: 30*21 см.
Розмір упаковки: 19*13,5*3,5 см.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | G-Toys |
| Країна виробник | Україна |
| Вікова група | Від 3 років |
| Кількість складових елементів | 117 шт. |
| Матеріал | Картон |
| Стан | Новий |
| Тематика | Казки, кіно, мультфільми |
| Тип пазла | Класичний |
| Розміри | |
| Висота | 21 см |
| Довжина | 30 см |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 135 мм |
| Довжина упаковки | 190 мм |
| Ширина упакування | 35 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Упаковка | коробка |
- Ціна: 90 ₴
- Спосіб упаковки: коробка

