
Портфель В4 №4-252 чорний 4Oficce Чехія
- Готово до відправки
- Код: 21780Ф
255 ₴
+380 (68) 095-45-14
- +380 (96) 108-36-07
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Торгова марка 4Oficce ― це величезний вибір різноманітних канцелярських товарів. Їх застосовують в будинку, в офісі і навіть в дорозі.
Портфель офісний, формат В4, має 2 відділення. Колір - чорний. Ручка і застібка - пластикові.
Розміри портфеля 26х39х13 см



Всі ділові портфелі від інтернет-магазину "Русалонька" Ви можете переглянути перейшовши за посиланням http://magazin-rusalochka.com.ua/g6768662-portfeli-delovye
Відгуки наших покупців http://zp.prom.ua/opinions/list/2118864?no_redirect=1
Умови доставки та оплати http://magazin-rusalochka.com.ua/delivery_info
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 4Office |
| Країна виробник | Чехія |
| Висота | 260 мм |
| Глибина | 130 мм |
| Кількість відділень | 2 |
| Ручки | Одна |
| Тип | Портфель |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 390 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Формат | В4 |
- Ціна: 255 ₴



